اخبار

قم: استفاده از ظرفیت خیرین برای حمایت از آسیب دیدگان از اعتیاد

قم: استفاده از ظرفیت خیرین برای حمایت از آسیب دیدگان از اعتیاد
استاندار قم در بازدید از اردوگاه ترک اعتیاد کرامت، خواستار استفاده از همه ظرفیت های مردمی و دولتی در توسعه‌ی زیرساخت های کمپ های ترک اعتیاد استان شد.

قم- سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم با حضور میدانی در اردوگاه دین پایه ترک اعتیاد کرامت، از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد.
وی اشتغالزایی برای معتادین بهبود یافته را از نقاط قوت این اردوگاه عنوان کرد و گفت: رفتار محبت آمیز با افراد و ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس از نکات مهم‌ در عدم بازگشت به اعتیاد می باشد که خوشبختانه در این مرکز به آنها توجه شده است.
استاندار قم در ادامه با اشاره به ظرفیت های ویژه مردم و خیرین در اجرای برنامه های عام المنفعه تصریح کرد: کاهش معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد با تمرکز محض به اعتبارات و توانمندی های دولت امکان پذیر نیست و به همین دلیل باید از کمک خیرین استفاده شود.
شاهچراغی همچنین مشارکت سایر نهادها برای کمک به توسعه فعالیت های کمپ های ترک اعتیاد دولتی و خصوصی را مهم و موثر دانست و گفت: باید مشکلات زیرساختی مراکز احصاء و در جلسه ای با حضور مدیران ارشد اجرایی استان در یکی از کمپ های ترک اعتیاد بررسی و تصمیم گیری شود.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹
http://news.dchq.ir/3/?p=77005 |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید