اخبار

تهران؛ میزبان کودکان کار در ضیافت شهر

تهران؛ میزبان کودکان کار در ضیافت شهر
همزمان با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان، کودکان کم برخوردار شهر میهمان ضیافت افطاری "ضیافت شهر با کودکان شهر" خواهند شد.

همزمان با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان، کودکان کم برخوردار شهر میهمان ضیافت افطاری "ضیافت شهر با کودکان شهر" خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهردای تهران، احمد احمدی صدر مدیر عامل این سازمان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات با ذکر این خبر افزود : این برنامه با هدف ایجاد نشاط معنوی برای کودکان و ترویج سنت حسنه ی افطار و حمایت از اقشار آسیب دیده شهر با حضور بیش از 1500 کودکان مراکز پرتو،کودکان اوتیسم و کودکان شهدای مدافع حرم و حضور مدیران شهری، مدیران دولتی و جمعی از هنرمندان کشور برگزار می شود.

تهران؛ میزبان کودکان کار در ضیافت شهروی برگزاری مسابقات متنوع، سرود، تواشیح، اجرای نمایش و اهدای جوائز به برگزیدگان مسابقات این ماه را از جمله برنامه های تدارک دیده شده در این مراسم عنوان نمود و افزود : این مراسم روز چهارشتبه 24 فروردین مصادف با روز یازدهم رمضان از ساعت ۱۸ در مجموعه فرهنگسرای اشراق برگزار و در پایان میزبان کودکان عزیز در سفره ضیافت افطاری خواهد بود.

احمدی صدر افزود: علاوه بر این مراسم، تمامی مددسرا ها و گرمخانه های تحت پوشش این سازمان نیز میزبان ضیافت افطاری ویژه مددجویان و اقشار نیازمند شهر خواهد بود .

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این سازمان علاوه بر این مراسم بیش از 275 عنوان برنامه دیگر نیز در راستای گرامیداشت ایام این ماه در غالب برنامه های متنوع فرهنگی، مناسبتی و معیشتی ویژه کودکان کار، مددجویان مراکز تحت پوشش، بهبودیافتگان، زنان سرپرست خانوار، ایتام شهر و بیماران خاص تا پایان ماه مبارک رمضان در مراکز تحت پوشش و زیر مجموعه خود برگزار خواهد نمود.

۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۰
تابناک |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید