اخبار

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز خبر داد:

البرز : آغاز پویش شناسایی و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل برای اولین بار در البرز

البرز : آغاز پویش شناسایی و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل برای اولین بار در البرز
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: پویش شناسایی و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل برای اولین بار در البرز آغاز شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، سالار قاسمی گفت: پویش شناسایی و جذب دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل برای اولین بار در استان البرز با هدف بازگشت دانش‌آموزان به فرآیند تحصیل و ارتقای سطح دانش آنها کلید خورده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه اکنون در البرز ۴۶۰ هزار نفر دانش‌آموز در مقاطع مختلف مشغول امر تحصیل هستند، تصریح کرد: ۷۰ درصد دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل دختر و در سنین ۶ تا ۱۱ سال هستند.

وی با بیان اینکه آمادگی ثبت‌نام دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل اتباع کشورهای دیگر هم داریم، خاطرنشان کرد: با شناسایی این دانش‌آموزان روند حضور و ثبت‌نام آنها باید طی شود.

قاسمی اظهار کرد: از مؤسسات، نهادها، سمن‌ها و رسانه می‌خواهیم در شناسایی دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل به ما کمک کنند تا هرچه سریع‌تر به چرخه آموزش برگردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز متذکر شد: بر این اساس شهروندان در صورت داشتن فرزند و یا اطلاع و شناسایی کودک بازمانده از تحصیل با تلفن‌های معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ۰۲۶۳۲۵۶۳۱۹۱، ۰۲۶۳۲۵۳۵۷۱، ۰۲۶۳۲۵۲۲۷۲۸ تماس بگیرند.


۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۴
سایت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید