اخبار

تهران : سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری فیروزکوه بر استفاده از آموزش های نوین در مقابله با اعتیاد تاکید کرد

تهران : سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری فیروزکوه بر استفاده از آموزش های نوین در مقابله با اعتیاد تاکید کرد
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار گفت: یکی از راه های مصون ماندن نسل امروز جامعه و خانواده ها در برابر این آسیب اجتماعی آموزش های نوین می باشد.
جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی، امنیتی، انتظامی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
کامبیز کریمی در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی اظهار کرد: یکی از مهمترین موضوعاتی که طی سال های اخیر همواره مورد توجه مسئولین کشوری بوده است، تاکید بر مقابله با آسیب های اجتماعی از جمله مواد مخدر می باشد، لذا دستگاه های اجرایی می بایست با تعامل و همکاری برنامه ریزی و اقدام کنند.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه با تاکید بر امر فرهنگ سازی در مبارزه با اعتیاد گفت: یکی از راه های مصون ماندن نسل امروز جامعه و خانواده ها در برابر این آسیب اجتماعی آموزش های نوین می باشد، چرا که در کنار استفاده از شیوه های قهری در مبارزه با اعتیاد، باید به فرهنگ سازی و پیشگیری به عنوان مهترین راه مبارزه با مواد مخدر توجه بیشتری داشت.
وی گفت: بر همین اساس دستگاهها برنامه های سال آتی خود را با دقت و حساسیت بیشتری با رویکرد فرهنگی تدوین نموده و از ذکر برنامه هایی که ممکن است محقق نشود خودداری کنند.

منبع : فرمانداری فیروزکوه
۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸
فرمانداری فیروزکوه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید