اخبار

قزوین:ورزش‌های جانبازان و معلولین قزوین از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است.

قزوین:ورزش‌های جانبازان و معلولین قزوین از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است.
گروه ورزش ـ مجمع عمومی و سالیانه هیات ‌ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قزوین به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور نماینده فدراسیون و اعضای هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان برگزار شد.
به گزارش ولایت‌، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در این مجمع ضمن تبریک موفقیت‌های کسب شده توسط ورزشکاران و قهرمانان استان بویژه ورزشکاران جانباز و معلول استان در میادین مهم جهانی و پارآسیایی گفت: اگر بخواهیم به توسعه پایدار برسیم باید از همه‌ی ظرفیت‌های خود استفاده کنیم و شرایط برای فعالیت همه‌ی گروه‌ها مهیا شود.
عباس علایی‌مقدم افزود: نگاه به توانمندی معلولان در سال‌های اخیر تغییر کرده و با بسترسازی برای حضور معلولان در عرصه‌های مختلف بویژه میادین ورزشی شاهد درخشش این افراد با انگیزه و پویا هستیم.
وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا شرایط برای حضور معلولان در جامعه به خوبی هم فراهم باشد و در این راستا با همکاری همه‌ی نهادها و دستگاه‌های اجرایی اقدامات خوبی در این عرصه صورت گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین یاد آورشد: از خانواده‌ها خواسته‌ایم اگر فرزندی دارند که محدودیت دارد هرگز وی را در منزل نگه ندارند بلکه با استفاده از شرایط ایجاد شده برای شکوفایی استعدادهای آنها همت کنند.
وی بیان کرد: در عرصه ورزش امکانات خوبی با کمک هیات ورزش معلولان و جانبازان استان تهیه شده و از خانواده‌ها انتظار داریم کمک کنند تا فرزندانشان وارد عرصه ورزش شوند تا بتوانند هم روحیه‌ی بهتری برای زندگی پیدا کنند و هم در ورزش توانمندی خود را نشان دهند.
علایی‌مقدم گفت: کسب مدال‌های رنگارنگ توسط ورزشکاران استان قزوین در مسابقات پار اسیایی نشان داد ظرفیت‌های خوبی داریم که باید حمایت شوند.
وی اظهار داشت: 25 درصد مدال‌های کاروان پارآسیایی معلولان را ورزشکاران استان قزوین کسب کردند که این افتخار ضرورت حمایت بیشتر از ورزشکاران را دوچندان می‌کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در خاتمه ابراز امیداری کرد: با حمایت‌های ارزشمندی که اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین از این حوزه دارد؛ این هیات ورزشی در رقابت‌های پارالمپیک 2020 توکیو و همچنین بازی‌های پارآسیایی در سال 2022 نمایندگان شایسته‌ای را داشته باشد.
گفتنی است‌، مجمع عمومی و سالیانه هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قزوین به ریاست عباس علایی‌مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور کشاورز نماینده فدراسیون؛ سید‌محمد موسوی رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان و اعضای مجمع برگزار شد و در ابتدای این مجمع گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد هیات در حوزه‌های مختلف همگانی و قهرمانی و همچنین حضور در لیگ‌های کشوری در سال‌های 97 و 98 ارائه شد.
۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲
ولایت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید