اخبار

استاندار خراسان رضوی:

خراسان رضوی: مطالبه‌گری آسیبهای اجتماعی را کاهش می‌دهد

خراسان رضوی: مطالبه‌گری آسیبهای اجتماعی را کاهش می‌دهد
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: در صورت افزایش ضریب مطالبه‌گری در جامعه آسیبهای اجتماعی و امنیتی کاهش می یابند.


علیرضا رزم‌حسینی عصر چهارشنبه در نشست با اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: در این استان به دنبال این هستیم که مطالبه گری اجتماعی در مسیر قانونی خود افزایش پیدا کند و از افزایش ضریب مطالبه گری در جامعه استقبال می‌کنیم.
وی اظهار داشت: اگر اعتراضات به حق و مطالبات عمومی مدیریت شده از مسیر قانونی پیگیری شود، می تواند به فرصتی برای رفع نقاط ضعف در عملکرد دستگاه های اجرایی تبدیل شود.
استاندار خراسان رضوی گفت: به رغم آنکه میزان فراخوان تجمع ها حدود ۳۸ درصد افزایش داشته اما تجمع های برگزار شده در این استان با ۴۰ درصد کاهش روبرو بوده است لذا باید با معترضان گفت‌ و گو کرده و شرایط را برای رفع مشکلات آن‌ها فراهم نمود.
رزم حسینی افزود: در راستای تسهیل ارائه خدمات درمانی با کیفیت مطلوب درخواست های مطرح شده از سوی هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زمینه سرانه درمانی زائر، افزایش تخت های بیمارستانی و وصول مطالبات از بیمه ها را پیگیری خواهیم کرد.
محمدرضا دارابی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد هم ضمن ارائه گزارشی از سرانه های درمانی و بهداشتی مشهد و مقایسه آن با سایر شهرها گفت: سرانه بهداشتی مشهد نسبت به جایگاه آن و میزبانی از حجم قابل توجه زائران و گردشگران خارجی مناسب نیست و مسئولان باید نگاه ویژه نسبت به این کلانشهر داشته باشند.


۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷
ایرنا |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید