اخبار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی

مرکزی- تصویب 12 طرح کاهش آسیب های اجتماعی در استان مرکزی

مرکزی- تصویب 12 طرح کاهش آسیب های اجتماعی در استان مرکزی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: 12 طرح در حوزه های فرهنگی، اشتغالزایی، درمان و مقابله با مصرف مواد مخدر در این استان مصوب شده است.

 

«فتح الله حقیقی» در نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در اراک گفت: این طرح ها در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و برای تامین اعتبار به دبیرخانه شورای هماهنگی مواد مخدر کشور ارسال شده است.

وی بیان کرد: در صورت جذب اعتبارات در این راستا، طرح های کاهش آسیب های اجتماعی مصوب شده در نقاط مختلف استان مرکزی اجرایی می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: ایجاد اردوگاه ماده 16 در کاهش وقوع جرم موثر است و نبود این مراکز برای ساماندهی و نگهداری معتادان متجاهر، آمار سرقت و وقوع جرم را در جامعه افزایش می‌دهد.

حقیقی اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده اردوگاه مرکز ماده 16 در اراک به بهره برداری رسیده که نقش موثری در کاهش وقوع جرم های خرد داشته است.

وی عنوان کرد: اورژانس اجتماعی در بحث کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد و این مرکز در استان مرکزی تاکنون خدمات مطلوبی داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی مانند پژوهش های اورژانس اجتماعی و بهزیستی این استان در قالب طرح های عملیاتی و قابل اجرا با جدیت در دستور کار است و از این طرح ها حمایت های لازم صورت می گیرد.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۵
خبرگزاری برنا |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید