اخبار

مهندس پرنده مدیر کل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی

بیش از 100 برنامه و نشست آموزشی توسط ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور در هفته مبارزه با موادمخدر اجرا شده است.

بیش از 100 برنامه و نشست آموزشی توسط ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور در هفته مبارزه با موادمخدر اجرا شده است.
مهندس پرنده مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی ، روز یکشنبه در پنجاه و سومین جلسه کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: "در استان‌ها 10 اداره کل زیر مجموعه وزارت رفاه می‌باشند که عضو شورای هماهنگی دستگاه‌های ذیل وزارت متبوع هستند که ظرفیت بسیار خوبی با توجه به هماهنگی بعمل آمده، دبیران ستاد مبارزه با موادمخدر در جلسات استانی شورای هماهنگی ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی حضور و وضعیت را تشریح نمودند، تا از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های ذیل وزارت رفاه در حوزه پیشگیری از اعتیاد استفاده شود".محسوب می‌گردند

 

مهندس پرنده مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی ، روز یکشنبه  در پنجاه و سومین جلسه کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت:
"در استان‌ها 10 اداره کل زیر مجموعه وزارت رفاه می‌باشند که عضو شورای هماهنگی دستگاه‌های ذیل وزارت متبوع هستند که ظرفیت بسیار خوبی محسوب می‌گردند، با توجه به هماهنگی بعمل آمده، دبیران ستاد مبارزه با موادمخدر در جلسات استانی شورای هماهنگی ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی حضور و وضعیت را تشریح نمودند، تا از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های ذیل وزارت رفاه در حوزه پیشگیری از اعتیاد استفاده شود".
مهندس پرنده در ادامه گفت: بیش از 100 برنامه و نشست آموزشی توسط ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور در هفته مبارزه با موادمخدر اجرا شده است.

در ضمن آموزش تشکلهای کارگری و کارفرمایی در موضوع پیشگیری از اعتیاد و نقش مشارکت آنها در کاهش آسیب‌ها در سراسر کشور اجرا شده و آموزش تخصصی کلیه تشکلهای کارگری و کارفرمایی از برنامه‌های مشترک دفتر آسیب‌های اجتماعی و اداره کل تشکلهای کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می‌باشد.
ایشان همچنین در خصوص اقدامات صورت‌گرفته مربوط به اجرایی نمودن آیین‌نامه معتادان بی‌بضاعت چنین بیان نمودند:
" به منظور اجرای آئین‌نامه معتادان بی‌بضاعت جلسات کارشناسی با حضور فعال نمایندگان دستگاه‌های اجرایی ذیل آئین‌نامه مذکور در وزارت رفاه تشکیل شده و میزان اعتبارات مورد نیاز از دستگاه‌های مربوطه اخذ و به ستاد مبارزه با موادمخدر ارسال شده است؛ ضمنأ جهت اجرای آئین‌نامه مذکور دستورالعمل مدیریت مورد در دست بررسی کارشناسی می‌باشد که پس از اخذ نظرات کارشناسان دستگاه‌های ذیل آئین نامه معتادان بی‌بضاعت و سازمان‌های مردم‌نهاد، جمع‌بندی نهایی به ستاد مبارزه با موادمخدر ارسال خواهد شد.
ایشان در پایان صحبت‌هایشان از مدیران کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور نسبت به اهتمام جدی آنان در امر پیشگیری از اعتیاد، تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۰
دفتر |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید