اخبار

برگزاری جلسه کمیته کار گری شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر در استان کردستان

برگزاری جلسه کمیته کار گری شورای هماهنگی مبازه با مواد مخدر در استان کردستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، جلسه کمیته کارگری مبارزه با مواد مخدر در محیط های کارگری استان، بمنظور تعامل وهمکاری بین بخشی وفرابخشی در حوزه اجرای فراگیر و برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی با دستور کار بررسی چالشها وپیشنهادات باحضور اعضای کمیته کارگری برگزار شد.

پیشکاری معاون مدیریت اجتماعی اداره کل با بیان اینکه که بواسطه رشد سریع تکنولوژی و تجهیزات و تغییر در سبک زندگی، رفتارهای اجتماعی و زندگی ماشینی و صنعتی، رفتارهای ما انسانها را کاملا دگر گون و دچار یک سری تغییرات نموده است، اظهار داشت: باید گفت در چنین وضعیتی یکسری آسیب های اجتماعی افراد، خانواده ها و اجتماع را مورد تهدید قرار میدهند و باید برنامه ریزان در حوزه آسیب های اجتماعی قادر باشند برنامه های مدون و کار بردی را طراحی کنند بطوریکه بافت ها و لایه های درون اجتماع را سنجیده و متناسب با گرو های مختلف از جمله جامعه بزرگ کارگری برنامه ریزی بعمل آورند.
مدیر اجتماعی اداره کل در بخش دیگری از سخنان خود خواستار هماهنگی بیشتر و نیز یاد آوری اینکه باید فصلی جدیدی از تعامل و همکاری با نهاد های مرتبط درحوزه پیشگیری بوجود آید، شد. وی در ادامه به تشریح وظایف کمیته کار گری پرداخت.

۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳
اداره کل استان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید