اخبار

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان:

چهارمین سبد حمایتی زندانیان استان زنجان 10 مهرماه توزیع می‌شود

http://zanjan.farsnews.com/news/13970625000674
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان گفت: چهارمین سبد حمایتی زندانیان 10 مهرماه توزیع می‌شود.

 

هادی نصرتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان در حال حاضر قریب به 600 خانوار زندانی را زیرپوشش دارد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان با اشاره به اینکه هر سال حمایت‌های بسیاری از خانواده‌های زیرپوشش این انجمن انجام می‌شود؛ تصریح کرد: هدف از این کار کاهش آسیب‌های اجتماعی و کاهش بزه در بین خانواده‌های زندانیان است.

وی با اشاره به اینکه هر سال در مدت 45 روز هشت سبد غذایی بین خانواده‌های زیرپوشش توزیع می‌شود؛ گفت: چهارمین سبد غذایی این انجمن روز دهم مهرماه توزیع خواهد شد.

نصرتی تصریح کرد: سبدهای کالایی این سبد توزیعی شامل برنج؛ سویا؛ پودر شوینده؛ مایع ظرفشویی؛ صابون و ماکارونی کنسرو ماهی؛ مربا؛ بیسکویت؛ رب گوجه فرنگی؛ آبلیمو؛ روغن؛ مرغ و پنیر است.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان افزود: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به فرزندان زندانیان، پرداخت کمک هزینه درمان، پرداخت عیدی و اعطای سبدهای کالایی از جمله‌ حمایت‌های انجمن در قبال خانواده‌‍‌ها است.

وی همچنین به آخرین وضعیت ساخت پارکینگ انجمن حمایت از زندانیان نیز اشاره کرد و گفت: این پارکینگ در 6 طبقه ساخته شده است و همه زیرساخت‌ها از جمله آسانسور، آب، برق و گاز در این پارکینگ فراهم است.

نصرتی به انجام کارهای پیاده‌رو سازی در این پارکینگ اشاره کرد و افزود: محوطه داخل به پایان رسیده و محوطه بیرون نیز در حال اتمام است.

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵
فارس زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید