اخبار

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان خبر داد

پرداخت 959 فقره وام کارگشایی و قرض‌الحسنه به مددجویان زنجانی

http://zanjan.farsnews.com/news/13970621001003
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از پرداخت 959 فقره وام کارگشایی و قرض‌الحسنه به مددجویان زنجانی خبر داد و گفت: با اقدامات توانمندسازی کمیته امداد زمینه اشتغال 2 هزار و 683 مددجو فراهم شده است.

 

هدایت صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد استان زنجان به منظور توانمندسازی مددجویان این نهاد خدمات مربوط را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و شناسایی استعدادهایی جامعه هدف انجام می‌دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به فعالیت مطلوب صندوق ولایت امداد در راستای ارائه خدمات در حوزه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان گفت: امسال 959 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه برای پرداخت این میزان از تسهیلات 2 میلیارد و 626 میلیون ریال اعتبار صرف شده است؛ تصریح کرد: این مبلغ در قالب وام قرض‌الحسنه و کارگشایی پرداخت شده است.

صفری در ادامه ضمن تقدیر از کمک‌های خیران در توانمندسازی مددجویان کمیته امداد گفت: در پنج ماهه نخست امسال خیران 14 میلیارد و 928 میلیون ریال به مددجویان این نهاد کمک کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به نقش بسزای خیران در توانمندسازی جامعه هدف کمیته امداد گفت: راهبرد اصلی کمیته امداد ایجاد زمینه استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی است که در همین راستا 2 هزار و 683 فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد و جشن خودکفایی برای 2 هزار و 300 نفر برگزار شده است.

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴
فارس زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید