اخبار

افتتاح دومین مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی استان سمنان

افتتاح دومین مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی استان سمنان
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان دومین مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی استان سمنان در هفته دولت در شهرستان شاهرود راه‌اندازی شد .

 

در این مراسم که با حضور معاون امور توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد ستاد بهزیستی استان ، معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود و مدیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر استان برگزار گردید دومین مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی استان سمنان افتتاح گردید .
این مرکز از ابتدای امسال کار خود را آغاز کرده و در هفته دولت با تجهیز آن به طور رسمی راه اندازی شد که عمده فعالیت آن اقامت برای معتادان و کمک به بهبود وضعیت آن‌ها است.
این مرکز توانایی نگه‌داری جمعا ۲۰ نفر را دارد و توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است که تحت نظارت مستقیم بهزیستی قرار دارد و معتادان بعد از ورود به آن از یک وعده غذای گرم و خدمات بهداشتی و مشاوره بهره‌مند می‌شوند. در مراکز ترک اعتیاد تحت پوشش بهزیستی تلاش می شود تا با ارائه مشاوره بتوانیم معتادان را به زندگی بازگردانیم که افتتاح این مرکز نیز در راستای همین گام صورت گرفت تا بتوانیم در آینده شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه باشیم .
کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌تنهایی در اختیار یک‌نهاد یا دستگاه اجرایی نیست و لازمه تحقق این آرمان همکاری و هم‌افزایی خوب همه عوامل استانی و شهرستانی خواهد بود که این مهم خوشبختانه در استان به نحو مطلوب در حال انجام است .

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۵۳
روابط عمومی بهزیستی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید