اخبار

جشنواره کشوری بازی‌های «بومی و محلی» در خراسان شمالی به روایت تصویر

برگزاری همایش فردایی بهتر برای روستاها فرصتی برای ایده های برتر
جشنواره کشوری بازی‌های «بومی و محلی» در خراسان شمالی به روایت تصویر
فرماندار جاجرم از برگزاری فردایی بهتر برای روستاها با شعار کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

فرماندار جاجرم از برگزاری  فردایی بهتر برای روستاها با شعار کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

01

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی؛ رضا آذری فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان جاجرم گفت: همایش فردایی بهتر برای روستاها فرصتی برای خلق ایده‌های برتر و معرفی ظرفیتهای شهرستان جاجرم است.

آذری افزود: همایش فردایی بهتر برای روستاها و جشنواره بازیهای بومی و محلی با حضور 8 استان با شعار کاهش آسیب های اجتماعی در بخش سنخواست در روز جمعه مورخ 16 شهریور 1397 برگزار  شد.در این دوره از مسابقات، 21 تیم از 6 استان به مدت یک روز به رقابت پرداختند که در رقابت های تیمی پس از استان گلستان خراسان رضوی و خراسان شمالی به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از معضلات که در جامعه با آن روبه رو هستیم بحث اعتیاد است و باید برای مقابله با این خطر از ظرافت های فرهنگی، علمی و تکنولوژی استفاده نماییم.

05

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان جاجرم گفت: مواد مخدر و اعتیاد یک بلای جهانی است که متاسفانه در کشورهای در حال توسعه در حال گسترش است. آذری تصریح کرد: ما باید موضوع پیشگیری از اعتیاد را بعنوان اولویت اول آسیب های اجتماعی شهرستان بطور مستمر در دستور کار داشته باشیم و یکی از موثرترین راههای پیشگیری از اعتیاد نیز اقدامات و ظرفیت های فرهنگی و توجه به آموزش مناسب در جامعه می باشد. 

 

04

وی هدف از برگزاری همایش فردایی بهتر برای روستاها ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین روستاییان عنوان کرد و بیان نمود: که در حاشیه این مراسم بازارچه تولیدات دستی روستاییان و آموزش های لازم در خصوص کارآفرینی و بومگردی به دهیاران استان نیز ارائه  شد.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان جاجرم گفت: نشاط اجتماعی و استفاده از ظرفیت های هنری از 3 استان کشور با اجرای موسیقی محلی و اجرای مسابقات مختلف از جمله آشپزی از دیگر برنامه های این همایش  بود.

02

وی تصریح کرد: دکتر نبی کارآفرین نمونه و عضو مجمع خیرین کشور و عباس برزگر کارآفرین نمونه کشوری نیز ازمهمانان ویژه این برنامه بود.

یادآور می شود این همایش با حمایت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و با حضور2 سازمان مردم نهاد فعال استان ضمن برگزاری برنامه های با نشاط فرهنگی و ورزشی ،دستاوردهای خانواده بهبودیافتگان را در قالب نمایشگاه صنایع دستی به نمایش قرار داده است.

همایش فردایی بهتر برای روستاها در روز جمعه 16 شهریور ماه 97 از ساعت 15 الی19 در روستای هدف گردشگری کرف ، بخش سنخواست با حضور استاندار محترم خراسان شمالی و میهمانان کشوری به مدت یک روز برگزار خواهد شد و به صورت زنده از شبکه تلویزیونی اترک به روی آنتن رفت.

۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۲
روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید