اخبار

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی:

مشکلات مالی دانش آموزان خراسان شمالی را از تحصیل باز نخواهد گذاشت

مشکلات مالی دانش آموزان خراسان شمالی را از تحصیل باز نخواهد گذاشت
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: با حمایت هایی که کمیته امداد از دانش آموزان تحت پوشش خود دارد، هیچ کدام از آنان به سبب مشکلات مالی از تحصیل باز نخواهد ماند.


مشکلات مالی دانش آموزان خراسان شمالی را از تحصیل باز نخواهد گذاشت
بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: با حمایت هایی که کمیته امداد از دانش آموزان تحت پوشش خود دارد، هیچ کدام از آنان به سبب مشکلات مالی از تحصیل باز نخواهد ماند.
عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کمیته امداد از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش خود حمایت های لازم را دارد، اظهار کرد: درحال حاضر کمیته امداد خراسان شمالی، پنج هزار و ۳۰۰ دانش آموزان را زیر پوشش دارد که برای خرید لوازم تحریر و دیگر مایحتاج سال تحصیلی ۹۷-۹۸، هریک از آنان ۱۲۰ هزار تومان در نظر گرفته است.

اهرابی افزود: همچنین کمیته امداد خراسان شمالی، دو هزار دانشجو را تحت پوشش خود دارد که باحمایت مالی، نخواهد گذاشت از تحصیل باز بمانند.

وی تصریح کرد: کمیته امداد خراسان شمالی سال گذشته برای خرید لوازم التحریر سال ۹۶-۹۷ دانش آموزان و کلاس های کنکور مددجویان ۶ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان هزینه کرد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه به شمار پایگاه های جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت: امسال ۸۲ پایگاه جشن عاطفه ها در سراسر استان در نظر گرفته شده و پیش بینی جمع آوری دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را نیز داریم.

اهرابی اظهار کرد: سال گذشته مردم نیکوکار استان در جشن عاطفه ها، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

وی بیان کرد: جشن عاطفه‌ها همچون سال های گذشته طی دو مرحله در ۱۵ شهریور و ۱۱ مهر ماه برگزار می شود.

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۳۲
خبرگزاری مهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید