اخبار

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی :

آسیب‌های اجتماعی امروز دغدغه همه مسؤلان است

آسیب‌های اجتماعی امروز دغدغه همه مسؤلان است
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با تعامل و همکاری سایر سازمان ها با برگزاری جلسات تعاملی و کلاس‌های آموزشی برای جوامع هدف خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی را در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام داده است.


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه امروز آسیب‌های اجتماعی دغدغه تمام مسؤلان نظام است، گفت: تقوا، بهترین و موثرترین راهکار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی؛ سرهنگ"حیدر اقبالی مطلق" ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت: مقوله امنیت یکی از موضوعات مهم و اساسی در هر جامعه‌ای است که خوشبختانه در ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایثارگران از امنیت پایداری برخودار هستیم و نگرانی خاصی در این مورد نداریم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی متولی برقراری امنیت در داخل کشور و مرزها است، افزود: اگر مردم و مسولان، نیروی انتظامی را برای ارتقاء امنیت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی یاری نکنند، قطعا نیروی انتظامی به تنهایی نمی‌تواند این رسالت مهم را به درستی انجام دهد.

اقبالی مطلق یادآور شد: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با تعامل و همکاری سایر سازمان ها با برگزاری جلسات تعاملی و کلاس‌های آموزشی برای جوامع هدف خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی را در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام داده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه امروز متاسفانه حاشیه نشینی، طلاق، مفاسد اخلاقی و اعتیاد به عنوان 4 آسیب در خراسان شمالی وجود دارد، گفت: توسعه و تعمیق روابط بین نیروی انتظامی و سایر سازمان‌های دولتی مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در راستای مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی می‌باشند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷
روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید