اخبار

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی

الگویابی بومی؛ راهی برای مشارکت اجتماعی سمن‌ها در حوزه پیشگیری از اعتیاد

الگویابی بومی؛ راهی برای مشارکت اجتماعی سمن‌ها در حوزه پیشگیری از اعتیاد
جلسه هم‌اندیشی کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد استان با حضور اعضای کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد شورا و مدیران منتخب سازمان‌های مردم‌نهاد فعال سطح یک و دو استان در محل سالن جلسات معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با موضوع ارائه الگوی بومی مشارکت اجتماعی سازمان های مردم نهاد در برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد برگزار شد.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی توسعه الگوهای بومی برای مشارکت اجتماعی سازمان‌های مردم نهاد در برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی؛ جلسه هم‌اندیشی کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد استان با حضور اعضای کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد شورا و مدیران منتخب سازمان‌های مردم‌نهاد فعال سطح یک و دو استان در محل سالن جلسات معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با موضوع ارائه الگوی بومی مشارکت اجتماعی سازمان های مردم نهاد در برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد برگزار شد.

احمد ریواده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بیان داشت: توسعه الگوهای بومی برای مشارکت اجتماعی سازمانهای مردم نهاد در برنامه های پیشگیری از اعتیاد ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: این جلسه با هدف استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و کارشناسان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های مردم نهاد سطح یک و دو فعال استان برای ایجاد هم افزایی در پیشبرد راهبرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر برگزار شده است.

گفتنی است در این جلسه وضعیت موجود در استفاده از مشارکت سمن ها در 10 دستگاه اجرایی با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی موصوف و سمن های فعال سطح 2 و 1 فعال استان پرداخته شد.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید