اخبار

افتتاح اولین کلینیک تخصصی مددکاری اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل

مددکاری
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته دولت و با حضور مجتبی ناجی معاون اموراجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، اولین کلینیک مددکاری اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد.

 

مجتبی ناجی در این مراسم ضمن تبریک آغاز هفته دولت وگرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر، ابراز داشت: امروزه با توسعه شهرها و تنوع آسیب های اجتماعی، ارتقاء سطح شاخص های رفاه اجتماعی برای هر شهری لازم و ضروری است. لذا در همین راستا با افتتاح این کلینیک، امیدواریم با عنایت به نیروی انسانی متخصص و متعهد دراین مرکز شاهد توسعه عدالت اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل باشیم.

در ادامه حیدر ایمانیان رییس اداره بهزیستی شهرستان آران و بیدگل، با اشاره به توسعه مراکز غیردولتی تحت نظارت این اداره در چند سال اخیر، انواع خدمات و فعالیت های کلینیک های مددکاری را برشمرد وگفت: انجام پژوهش های اجتماعی، ارائه خدمات به زنان سرپرست خانوار وکیفیت بخشی به فعالیت های گروه های همیار، ساماندهی وتوانمند سازی فرزندان بی سرپرست و...از جمله فعالیت های کلینیک های اجتماعی می باشد و امروز شاهد افتتاح اولین کلینیک مددکاری اجتماعی شهرستان با اعتبار اولیه 200 میلیون ریال هستیم.

محمد علی یوسفیان معاون فرماندار شهرستان آران و بیدگل نیز از افتتاح این مرکز در شهرستان ابراز خرسندی نمود و اذعان داشت : فرمانداری این شهرستان آمادگی دارد در راستای مساعدت معنوی و حمایت بین بخشی ادارات در جهت تسهیل فعالیت ها وخدمات رسانی بهینه با این کلینیک همکاری نماید.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱
روابط عمومی اداره کل بهزیستی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید