اخبار

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی

کسب 2 رتبه برتر توسط فرهنگیان استان مرکزی در مرحله کشوری جشنواره ابتکارات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس

کسب 2 رتبه برتر توسط فرهنگیان استان مرکزی در مرحله کشوری جشنواره ابتکارات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از کسب 2 رتبه برتر توسط فرهنگیان استان مرکزی در مرحله کشوری پنجمین جشنواره ابتکارات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس خبر داد


مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از کسب 2 رتبه برتر توسط فرهنگیان استان مرکزی در مرحله کشوری پنجمین جشنواره ابتکارات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « شهریار فولادوند» با اعلام این خبر افزود: پنجمین جشنواره ابتکارات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس ویژه فرهنگیان با موضوعات شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پر خطر در سطح مدارس استان مرکزی برگزار و آثار منتخبین این جشنواره در سطح استان، به دبیرخانه بخش کشوری جشنواره ارسال شد.

وی گفت: در مرحله کشوری و پس از انجام فرآیند داوری، همکار فرهنگی خانم « شیرین صفدر زاده » دبیر ناحیه یک اراک در بخش « الگوها و فنون آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس» موفق به کسب رتبه نخست کشور شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: همچنین در بخش « پروژه های ابتکاری پیشگیری» پروژه «سرکار خانم نرگس آوه » از همکاران فرهنگی منطقه نوبران رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داد.

فولادوند افزود: پنجمین جشنواره ابتکارات پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس در 4 بخش ، الگو و فنون آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس، محصولات و منابع کمک آموزشی و فرهنگی پیشگیری، پروژه های ابتکاری پیشگیری و اقدام پژوهی با مشارکت فعال فرهنگیان استان در سال تحصیلی 97-1396 در استان مرکزی برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی، معرفی الگوهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس، تجلیل از خدمات و دستاوردهای مدارس و ادارات آموزش و پرورش در زمینه پیشگیری و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و شناسایی الگوهای موفق آموزش پیشگیری و مراقبت به کودکان و نوجوانان از اهداف برگزاری این جشنواره می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در پایان افزود: مراسم تقدیر از منتخبین پنجمین جشنواره ابتکارات استانی در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال جاری در اراک برگزار شد و آثار برگزیده استان در هر رشته به تفکیک جنسیت به جشنواره کشوری ارسال گردید.

گفتنی است، آئین تجلیل از برگزیدگان کشوری این جشنواره 12 لغایت 14 شهریور ماه 97 در شهر شیراز برگزار خواهد شد

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید