اخبار

در جلسه شورای فرهنگی اداره کل متبوع مطرح شد:

اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان:اشاعه فرهنگ کار، وظیفه ای همگانی است

https://zanjan.mcls.gov.ir/fa/news/121204/%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D8%B9%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B8%DB%8C%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان بیان داشت: مسئولیت اجتماعی و وظیفه همگانی ما منطبق با دستورالعمل و آیین نامه شورای فرهنگی، اشاعه و انعکاس مسائل مربوط به فرهنگ کار در جامعه کاروتلاش است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در جلسه شورای فرهنگی اداره کل متبوع و ادارات و سازمانهای وابسته به وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی که در محل اداره شهرستان برگزار گردید افزود: حوزه معاونت اموراجتماعی با مدنظر قراردادن تشکیل تشکل های کارگری _ کارفرمایی درراستای تحقق اهداف شورای فرهنگی از سازمانهای متبوعه و واحدهای تولیدی درخواست همکاری و تعامل بیشتر و همچنین حضور جدی تر دارد.

بنیادی ادامه داد: بحث فرهنگ امروز ، فرهنگ کار است فرهنگی که باید در محیط کار جاری و ساری باشد.

وی اظهار داشت: متاسفانه در نحوه برقراری ارتباط و تعامل دستگاههای زیرمجموعه جزیره ای عمل شده نه زنجیره ای،‌درحالی که تمام دستگاهها برنامه های فرهنگی و سایرفعالیتهایشان را مستند نموده و به نام خود به اداره کل ارسال نمایند و عملکردها از یک کانال واحد به وزارتخانه به صورت مفصل و مدون قابل ارائه باشد به نوعی نمایانگر انسجام و هماهنگی دستگاهها با اداره کل متبوع می باشد.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان ضمن اشاره به تشکیل تورخانوادگی کارخانه گردی در شهرستانها گفت: هدف ما ایجاد ارتباط بین خانواده و کارخانه است و قصد داریم خانواده ها از نزدیک با فرآیند تولید محصول باکیفیت ایرانی قراربگیرند خصوصا محصولاتی که بیشتر در خانواده ها استفاده می شود.

بنیادی درادامه گفت: حضور تشکل ها حلال بسیاری از مشکلات سدراه خواهد بود و از تشکل ها خواست تا در بازدیدها و سلسله نشستهایی که در واحدهای تولیدی تحت عنوان کاروتلاش در منظر قرآن صورت می گیرد همراه ایشان باشند و با ارائه راهکار مناسب یاری رسان این مجموعه در انجام وظایف و ارتقاء اهداف مورد نظر باشند.

بنیادی اشاره ای نیز به برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی مشترک بین دستگاههای زیرمجموعه نمود و از آن به عنوان صدایی در جهت ایجاد همدلی یاد کرد و گفت: داشتن اراده دوجانبه را مانع افزایش شکافها و فرصت طلبی افراد سودجو است.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در پایان در خصوص شورای نماز عنوان کرد: این موضوع دو معقوله دارد درون سازمانی که جزء شاخص های عمومی است که متولی آن معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل متبوع می باشد و برون سازمانی بر عهده معاونت امور اجتماعی ست که بطور جدی در حال پیگیری است .

۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹
اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید