اخبار

مهندس احمد رضا پرنده خبر داد:

همکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مرکز ملی فضای مجازی در راستای پیشگیری کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی فضای مجازی

همکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مرکز ملی فضای مجازی در راستای پیشگیری کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی فضای مجازی
مهندس احمد رضا پرنده مدیر کل دفتر امور آسیب های اجتماعی از برگزاری نشست مشترک این دفتر با معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی به منظور بررسی راه های همکاری مشترک در زمینه پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از فضای مجازی و استفاده از ظرفیت های مثبت فضای سایبر خبر داد .

مهندس احمد رضا پرنده مدیر کل دفتر امور آسیب های اجتماعی از برگزاری نشست مشترک این دفتر با معاونت تولید محتوای مرکز ملی فضای مجازی به منظور بررسی راه های همکاری مشترک در زمینه پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از فضای مجازی و استفاده از ظرفیت های مثبت فضای سایبر خبر داد .
پرنده در ادامه گفت این جلسه در محل مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد و گزارشی از اقدامات و برنامه های دفتر امور آسیب های اجتماعی در راستای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و استفاده از ظرفیت مثبت آن ارائه شد.
مهندس پرنده مدیر کل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت رفاه نیز برگزاری 350 کارگاه های آموزشی تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در کل استان های کشور و همچنین انجام مطالعات علمی و پژوهشی را از جمله اقدامات دفتر امور آسیب های اجتماعی در زمینه پیشگیری،کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی فضای مجازی عنوان کرد.
مدیر کل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت تشکیل کمیته آسیب های اجتماعی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با همکاری مرکز ملی فضای مجازی و عضویت سازمان ها و دستگاه های مرتبط را از برنامه های سال جاری این دفتر اعلام کرد و افزود انجام مطالعات علمی و طرح های پژوهشی جهت پیشگیری،کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از فضای مجازی دارای اهمیت بسیار بالایی است لذا استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی موسسات علمی و تحقیقاتی مانند موسسه کار و تامین اجتماعی و سایر نهاد های دانشگاهی در دستور کار این دفتر قرار دارد و به همین منظور نیز سرفصل پژوهش های مورد نیاز را جهت تامین منابع علمی حوزه مرتبط به نهاد های علمی و پژوهشی ارسال خواهد شد .
در ادامه این جلسه آقای خوراکیان معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه و آمادگی مرکز ملی فضای مجازی را با دفتر امور آسیب های اجتماعی جهت همکاری مشترک اعلام کردند.


۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۶
دفتر |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید