پنج شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۲۲:۲۹
 
 
    
   

خبر ۱ تا ۴ از ۴ خبر

1
  • اخبار

 جای خالی شادی در سبد خانوار (روزنامه آرمان)
زندگی بشر در تمامی دوره‌های تاریخی سرشار از مراحل عاطفی و احساسات زودگذر و پایدار گوناگون بوده و خواهد بود. به طور حتم، شادی و نشاط از جمله احساساتی است که بخش مهمی از شخصیت انسان و البته هویت جامعه را تشکیل می‌دهد و بر شکل‌گیری روابط اجتماعی و انسانی جوامع تاثیرگذار است
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶)
 گردش مالی 3میلیارد دلاری موادمخدر (روزنامه آرمان)
وزیر کشور از وجود 100 هزار معتاد خیابانی در کشور خبر داد و گفت: براساس قانون وظیفه داریم این افراد را جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد اجباری بفرستیم.
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰)
 ثبت ازدواج‌ دختران زیر 15 سال غیرقانونی است/مجازاتی برای دفاتر ثبت متخلف وجود ندارد (خبرآنلاین)
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با غیرقانونی خواندن ازدواج دختران زیر 15 سال، گفت: اگر دفترخانه‌ای بدون اخذ حکم رشد، صیغه عقد و ازدواج دختران زیر 15 سال را جاری کند قانون را نقض کرده است.
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸)
 دومین جلسه استانی شورای ساماندهی کودکان کار و خیابان در لرستان (ایسنا)
مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری دومین جلسه استانی شورای ساماندهی کودکان کار و خیابان در روز 28 مردادماه (فردا) در لرستان خبر داد.
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳)
 رشد بیش از 68 درصدی اعتیاد در کشور (ایسنا)
مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه ایران تبدیل به تولید کننده مواد مخدر صنعتی در منطقه شده است افزود: امروز مافیای مواد مخدر هستند که ذائقه مردم را تغییر می‌دهند و برای مصرف مواد مخدر معتادین برنامه‌ریزی می‌کنند.
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲)
 اولویت استفاده از بیمه درمان معتادان با چه کسانی است؟ (ایسنا)
مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه زنان و کودکان زیر 18 سال و همچنین بیماران مبتلا به بیماری‌های خاص و اچ‌آی‌وی مثبت جزو گروه‌های پراولویت بیمه درمان اعتیاد شناخته شدند، گفت: براساس اعتباری که به سازمان بیمه سلامت ایران تخصیص خواهد یافت، این طرح طی فازهای بعدی کامل خواه شد و تمام جامعه معتادان را تحت پوشش خواهد برد.
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸)
 معاون اجتماعی شهرداری منطقه 12 مطرح کرد: هم مرکز شهریم هم مرکز آسیب(ایسنا)
معاون اجتماعی شهرداری منطقه 12 شهرداری تهران، گفت: باید برای حل آسیب‌های اجتماعی منطقه 12 اقدامات ریشه‌ای و حاشیه‌ای به موازات هم انجام شود.
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷)
 مراجعه بیش از 13 هزار نفر به مراکز پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی به‌دنبال نزاع (ایسنا)
در چهار ماهه‌ی نخست سال، 13هزار و 568 نفر بعلت صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال با تعداد مراجعین 13هزار و 288 نفر حدود دو درصد افزایش را نشان می‌دهد.
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵)
 صفحه ۱ از ۲   ۲   بعدی » 

سایت رهبری       سایت ریاست جمهوری        اطلاع رسانی دولت       قوه قضاییه        مجلس2
 

عنوان فایلاندازه 
آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی 114.4 KB

نظرسنجی

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.