دوشنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹
 
 
    
   

خبر ۱ تا ۴ از ۴ خبر

1
  • اخبار

 پیشگیری از اعتیاد باید از بدو تولد آغاز شود ( ایلنا )
اید از بدو تولد تا سه سالگی مهارت‌هایی را به کودک آموزش داد تا به تدریج هنگام نوجوانی و جوانی خود به خود از مصرف مواد مخدر پرهیز کنند
(۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۴۹)
 استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران: آسیبهای اجتماعی زنانه نشده است ( مهر )
استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران در مورد افزایش آسیب های اجتماعی و همچنین زنانه شدن آنها در کشور گفت: پدیده های آسیب شناختی را نمی توان با بررسی یک منطقه و یا یک محل به کل کشور تعمیم داد به همین دلیل نمی توان گفت که آسیبهای اجتماعی در کشور زنانه شده است.
(۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۴۳)
 اجرای گسترده طرح امنیت در فضای مجازی از مهرماه ( مهر)
مدیرکل آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی از اجرای گسترده طرح آموزش امنیت در فضای مجازی ویژه کودکان نوجوانان و بزرگسالان از ابتدای مهرماه خبر داد و گفت: فرهنگ سازی و آموزش استفاده از فضای مجازی در این طرح مورد تاکید قرار گرفته است.
(۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۴۰)
 ضرورت وجود اطلس آسیب‌های اجتماعی ( آرمان)
آسیب‌های اجتماعی پدیده‌هایی واقعی، متغیر و قابل کنترل و پیشگیری‌اند که در اکثر جوامع وجود داشته و بر عملکرد اعضای آن تاثیر می‌‌‌‌‌‌گذارند اما، آنچه جوامع مختلف را در این مورد از هم متفاوت می‌‌‌‌‌‌سازد، نوع نگرش آنها به علل به وجود آورنده آسیب‌ها و راهکارهای اصلاح و بهبود آن است. سیاست‌های اجتماعی هر جامعه‌ای روش‌های مختلفی را در برخورد با آسیب‌های اجتماعی پیشنهاد می‌‌‌‌‌‌کند.
(۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۳۴)
 اعتیاد به الکل گسترده نیست ( ایسنا)
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به متدین بودن جامعه و گسترده نبودن مصرف الکل، گفت: باید نسبت به میزان شیوع و تهدید هر آسیب اجتماعی، راهکار ارائه دهیم.
(۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۵:۱۹)
 67 درصد ایدزی‌ها معتادند (آرمان)
قائم ‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور با بیان اینکه 70درصد زندانیان کشور در ارتباط با موادمخدر دستگیر و زندانی شده‌اند گفت: 45 درصد از زندانیان در ارتباط مستقیم با موادمخدر و 25 درصد نیز در ارتباط غیر مستقیم با این مواد قرار دارند
(۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰)
 رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران: وضعیت اجتماعی در ایران نگران‌کننده است ( ایسنا)
رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران با بیان اینکه وضعیت اجتماعی در ایران نگران‌کننده است، بر ضرورت تلاش برای توسعه و جدی‌تر دیده شدن امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه تاکید کرد.
(۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲)
 کسب وکارخانه سالمندان سکه می‌شود( روزنامه آرمان )
میمنت گلشنی: تاسیس آسایشگاه‌های سالمندان و سکونت بخشی از سالمندان در این اماکن، سابقه چندان طولانی در کشور ندارد. نخستین‌بار در سال 1351، عده‌ای از خیران به منظور اسکان بیماران سالمندی که نیاز به مراقب داشتند اما جایی برای ماندن نداشتند، اقدام به تاسیس آسایشگاه سالمندان کهریزک کردند
(۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۵۰)
 صفحه ۱ از ۲   ۲   بعدی » 

سایت رهبری       سایت ریاست جمهوری        اطلاع رسانی دولت       قوه قضاییه        مجلس2
 

عنوان فایلاندازه 
آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی 114.4 KB

نظرسنجی

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.